Cywilizacja laicka przełomu XX i XXI w. wypłukuje z wielu ludzkich sumień wartości duchowe. Obok dobrych wartości istnieją także złe. Współczesny człowiek, często nie uświadamiając sobie ich obecności, nie zabezpiecza się przed nimi; co więcej - otwiera się na nie beztrosko. Zło wchodzi w życie człowieka i czyni wielkie spustoszenie duchowe, psychiczne i fizyczne. Kościół, działając mocą Chrystusa, idzie z pomocą tym ludziom, ogarniając ich troską duszpasterską. Jedną z form takiego duszpasterstwa jest Nabożeństwo o uzdrowienie duchowe i uwolnienie od wpływów złego ducha.

Ks. Jan Pęzioł

W każdą 4 sobotę miesiąca odbywa się w Sanktuarium Nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała prowadzone przez egzorcystę diecezjalnego.
Nagrania homilii wygłoszonych przez ks. Jana Pęzioła w czasie poprzednich nabożeństw zamieszczone są na naszym kanale Youtube

Program Nabożeństwa:

godz. 17.30 - Różaniec w Kaplicy Matki Bożej
godz. 18.00 - Msza św. w Bazylice, sprawowana w intencjach polecanych przez wiernych. Intencje na mszę św. można składać w kancelarii parafialnej, lub bezpośrednio przed Mszą św. przynieść do zakrystii w Bazylice.
Po Mszy św., ok. godz. 19.15 - Nabożeństwo błagalne o uzdrowienie zakończone ok. godz. 21.00 indywidualnym błogosławieństwem z nałożeniem rąk

Uwaga! W celu wydrukowania plik należy zapisać na dysk komputera, następnie otworzyć w programie Adobe Reader, po wybraniu polecenia "drukuj" należy zaznaczyć rozmiar "broszura", zaakceptować poleceniem "drukuj" i dalej postępować według wyświetlanych poleceń.
Drukując modlitewnik prosimy w miarę możliwości o dodatkowy egzemplarz dla osoby modlącej się obok. Program Adobe Acrobat Reader można bezpłatnie pobrać ze strony firmy Adobe lub www.dobreprogramy.pl - kliknij i pobierz

Kalendarium Nabożeństw w 2020r.

styczeń - 25.01
luty - 22.02
marzec - 28.03 (odwołane)
kwiecień - 25.04 (odwołane)