Niedziela 29.01.2023r.

• W tym tygodniu w czwartek 2.02 będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w Polsce świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na uroczystą liturgię przynosimy świece. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok przypominały nam o Jezusie - światłości narodów, Który nieustannie oświeca drogi naszego życia. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone też jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmujemy osoby podejmujące służbę w różnych zakonach i zgromadzeniach. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Msze Święte w tym dniu w naszej Parafii będą o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. W Niezabitowie o 9.00.
  • W tym tygodniu I piątek i I sobota. W czwartek o 17.00 "Godzina Święta".
  • Za tydzień w I niedzielę miesiąca w Kaplicy Matki Bożej będzie przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  • 7.02 do 12.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na parkingu przy Bazylice.
  • Zmiana Tajemnic Różańcowych po sumie w przyszłą niedzielę.
  • W czwartek 2 lutego będziemy obchodzić 25. rocznicę sakry biskupiej Księdza Biskupa Mieczysława Cisło, biskupa pomocniczego seniora archidiecezji lubelskiej. W imieniu Księdza Arcybiskupa Stanisława zapraszamy wszystkich do Archikatedry na godz. 11.00. Podczas Eucharystii dziękując za owocną posługę Księdza Biskupa Mieczysława i wypraszając dla niego potrzebne łaski.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że w dniu 01.11.2021 r. upłynął termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Informujemy, że nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała nadal odbywają się w 4 sobotę miesiąca. Modlitwom będzie przewodniczył egzorcysta diecezjalny ks. Marian Bartnik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w sobotę 28 stycznia o godz. 18:00.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2021 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Wiele osób przybywało do Sanktuarium w Wąwolnicy i prosiło ks. Jana o wysłuchanie, poradę duchową, modlitwę i spowiedź. On zaś dla każdego znajdował czas i modlił się prosząc o wstawiennictwo Matkę Bożą Kębelską. Wielokrotnie dzięki tej modlitwie działy się cuda. Prosimy wszystkich, którzy korzystali z pomocy ks. Jana o składanie świadectw o jego posłudze. Można je przesyłać listownie lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.