Zaplanowane transmisje
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 12:00

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, który ogranicza liczbę uczestników Mszy św. do 5 osób, prosimy naszych parafian o skorzystanie z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach św. i pozostania w domach. Zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe i telewizyjne oraz trwanie na osobistej i rodzinnej modlitwie.
Mając na uwadze w/w zalecenia władz państwowych odwołujemy parafialne rekolekcje wielkopostne oraz najbliższe nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała oraz Drogę Krzyżową w piątki o 15:00. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji ustania epidemii.

Akt, który został odmówiony w Fatimie 25 marca 2020 o 19.30.
Wersja do odmówienia w Polsce po wieczornym różańcu:

POŚWIĘCENIE KOŚCIOŁA W POLSCE NAJŚWIĘTSZEMU SERCU JEZUSA I NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

Z potrzeby serca
dzielę się z Wami
wiarą, modlitwą i nadzieją.
Jest Wielki Post.
Spójrzcie na krzyż z wiarą,
a będziemy ocaleni.
Umrze wirus,
a zmartwychwstanie Chrystus,
Zwycięzca zła i śmierci.
I będzie Wielkanoc,
a w czerwcu stanie
w aureoli świętości
Wielki Prymas Tysiąclecia
i powie bezbożnym:
Non possumus!
a nam, których ocali i powie:
Kocham Was więcej
niż własne serce!

Z homilii ks. bp Józefa Zawitkowskiego

Rozpoczął się Wielki Post. Zachęcamy, aby w tym czasie podejmować trud indywidualnych umartwień i postanowień jako wynagrodzenie Panu Bogu na nasze grzechy i grzechy naszych bliźnich. W głębszym przeżyciu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa:
Droga Krzyżowa odprawiana będzie w piątki o godz. 15:00 dla dzieci (odwołana), 16:30 dla dorosłych i o godz. 19:30 dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być wcześniej.
Gorzkie Żale będą w niedzielę o godz. 16:30

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.