25 stycznia br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszego chóru oraz scholi liturgicznej odbył się w kaplicy Matki Bożej w niedzielę, 26 stycznia, po Mszy św. o godz. 17.00. Relacja foto i video

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy naszej parafii zorganizowało bal karnawałowy dla dzieci, który odbył się w sali domu pielgrzyma w czwartek 23 stycznia 2020 r.
.
Relacja fotograficzna z tego wydarzenia.

Relacja z wizyty ks. Józefa Gorajka w USA w 1991r. Ks. prałat przebywał tam na zaproszenie Eugeniusza Winnika, którego wraz z matką uratował od holocaustu. Ks. Gorajek jest uhonorowany medalem  Sprawiedliwy wśród Narodów Świata.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Zakończyła się wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Wyrazy wdzięczności składamy wszystkim, którzy zaprosili kapłana do swoich mieszkań. Za miłe przyjęcie, atmosferę rozmodlenia, gościnność i wsparcie materialne prac przy naszej świątyni składamy serdeczne: Bóg zapłać!