Niedziela 18 września 2022r.

• Dziękujemy mieszkańcom ul. Bełżyckiej za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Rynku, ul. Gosławskiego i 3-go Maja.
  •  Informujemy, iż celem zmniejszenia opłat za energię elektryczną w bazylice, została wykonana instalacja fotowoltaiczna. Koszt tej inwestycji wyniósł ponad 100 tys. złotych.
  • Rozpoczęliśmy nowy cykl konferencji dla narzeczonych. Jest jeszcze możliwość dołączenia do spotkań, zapraszamy  zainteresowanych w piątek o godz. 17.00 do sali w Domu Pielgrzyma.
  • Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do śpiewu w muzycznej scholi. Spotkania odbywają się w środy o godz. 16.00 w domu parafialnym.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy :
    • w środę – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
    • w piątek – wspomnienie św. Ojca Pio.
  •  W tym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy: Śp. Edwarda Kozaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

Informujemy, że nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała nadal odbywają się w 4 sobotę miesiąca. Modlitwom będzie przewodniczył egzorcysta diecezjalny ks. Marian Bartnik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w sobotę 24 września o godz. 18:00.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2021 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Wiele osób przybywało do Sanktuarium w Wąwolnicy i prosiło ks. Jana o wysłuchanie, poradę duchową, modlitwę i spowiedź. On zaś dla każdego znajdował czas i modlił się prosząc o wstawiennictwo Matkę Bożą Kębelską. Wielokrotnie dzięki tej modlitwie działy się cuda. Prosimy wszystkich, którzy korzystali z pomocy ks. Jana o składanie świadectw o jego posłudze. Można je przesyłać listownie lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.