Informujemy, że 24 października 2020 r.

ze względu na zagrożenie epidemiczne

odwołujemy nabożeństwo o uzdrowienie.

Niedziela 18 października 2020.
• Dziękujemy mieszkańcom z ul. Bełżyckiej za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to samo mieszkańców z ul. Lubelskiej.
• Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:

Bezimienna z Kębła – 1 000 zł
Bezimienna z Karmanowic – 500 zł
Bezimienna z Zarzeki – 200 zł
Bezimienna z ul. Lubelskiej – 200 zł
Od Marianny – 100 zł
Bóg zapłać!
• W minionym tygodniu zmarli:
† Wiesław Tarkowski
† Michał Niezabitowski
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Relacja fotograficzna z uroczystości 42 rocznicy koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej, która odbyła się w dniach 5-6 września 2020. Głównej mszy św. przewodniczył Prymas Polski Abp Wojciech Polak.

Fot. Kinga Podstawka

Uroczystości 42 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej w tym roku będą z dniach 5 - 6 września.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

25 lipca br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.