Niedziela 20 września 2020
• Dziękujemy nowożeńcom za ubranie ołtarza kwiatami.
• Dziękujemy za pracę dla parafii: Grzegorzowi Matuszewskiemu, Dariuszowi Mrozkowi, Konradowi Kolibskiemu, Tadeuszowi Furtakowi, Tomaszowi Falbie oraz Ryszardowi Markowi i jego firmie.
• Rozpoczęliśmy nowy cykl konferencji dla narzeczonych. Zainteresowanych zapraszamy w piątki do sali Domu Pielgrzyma o godz. 17:00
• Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne w Lublinie.
• W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Wiesław Och. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2020 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Relacja fotograficzna z uroczystości 42 rocznicy koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej, która odbyła się w dniach 5-6 września 2020. Głównej mszy św. przewodniczył Prymas Polski Abp Wojciech Polak.

Fot. Kinga Podstawka

Uroczystości 42 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej w tym roku będą z dniach 5 - 6 września.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

25 lipca br. w naszym sanktuarium odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała. Na naszym kanale YouTube można wysłuchać homilii wygłoszonej w czasie tego nabożeństwa przez ks. infułata Jana Pęzioła.