II Niedziela Adwentu, 4.12.2022r.

• Dzisiaj przeżywamy drugą niedzielę adwentu i rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ks. dr Paweł Bartoszewski, którego bardzo serdecznie witamy.
  • Zapraszamy roraty codziennie o 6.30. Od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci na śniadania po roratach. Chętnych zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.
  • W zakrystii możemy zapisywać chorych, których odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek 9.12 od godz. 9.00.
  • W dniu dzisiejszym odbywa się zbiórka do puszki na "Pomoc Kościołowi na Wschodzie". Bóg zapłać!
  • Chętni, którzy chcą ofiarować choinki do kościoła na święta mogą to zgłaszać w zakrystii.
  • W czwartek 8. grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Czuwanie modlitewne rozpocznie się 7.12 w środę po Mszy Świętej o godz. 19.00. Zakończymy Mszą Świętą o 24.00. Rozważania różańcowe prowadzą: cz. I Młodzież; cz. II Legion Maryi; III - Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe; IV - Nieustający Różaniec i Krąg Biblijny. Zapraszamy!
  • W czwartek Msze Święte w naszej Parafii będą o 6.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 18.00. W Niezabitowie o 16.00.
  • Siostry Kapucynki NSJ zapraszają kobiety na warsztat - skupienie biblijne, które rozpocznie się w przyszłą sobotę 10 grudnia o godzinie 14.00 w Domu Zakonnym Sióstr. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. Serdecznie zapraszamy!
  • Radnych prosimy o rozniesienie opłatków
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej ze smutkiem i z nadzieją życia wiecznego pożegnaliśmy: Śp. Bożenę Karczmarczyk, oraz Śp. Irenę Ścibior. Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie! /3x/ Światłość wieczna niech im świeci, gdzie królują wszyscy święci. Gdzie królują z Tobą Panem, aż na wieki wieków Amen!

Celejów:   Teresa Ścibior

Łopatki:  Paweł Bieniek * Cezary Wrótniak

Mareczki: Alina Szumiata

Drzewce Kol.:   Zbigniew Kopiński * Jerzy Pyśniak

Charz:   Agata Boruch * Iwona Nowak

Kębło:   Ewa Klocek

Karmanowice:   Barbara Matraszek–Figiel * Michał Robak

Łąki:   Wanda Gąsiorowska

Obliźniak:   Tadeusz Furtak * Roman Jakóbczyk * Rafał Włoch

Niezabitów:   Anna Grzegorczyk * Gabriel Poniatowski * Dariusz Rożalski * Lech Socha

Stanisławka:   Andrzej Kowalski

Audio

mp3

Msza Święta

Przewodniczy Kustosz Sanktuarium Ks. Jerzy Ważny; w koncelebrze: Ks. Aleksander Plewik - kazanie oraz Ks. Marian Bartnik - egzorcysta. Oprawa muzyczna chór parafialny Jubilate Deo.
Rozmiar: 39.89 mb
Data dodania: 2022-11-12
mp3

Część artystyczna

Barbara Dobrzyńska – Fijewska; Arkadiusz Głogowski; Piotr Zajączkowski
Rozmiar: 34.40 mb
Data dodania: 2022-11-12
11 listopada 2022Pokaż galerie

Niedziela, 6 XI 2022r.

• W piątek 11 XI będziemy obchodzić 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza Święta w intencji Ojczyzny będzie o godz. 1000. Pozostałe Msze Święte będą o godz. 700 i 1800. W Niezabitowie o godz. 900 (wypominki).
  • W sobotę 12 XI będzie czywanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 1800. Rozważania różańcowe prowadzą: cz.I - młodzież; cz.II Legion Maryi;cz.III Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe; cz.IV Krąg Biblijny i Nieustający Różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne. Bóg zapłać!
  • Prosimy o zgłoszenie kandydatur na wybory do rad duszpasterskich.
  • Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca jest wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Matki Bożej.
  • Siostry Kapucynki NSJ zapraszają na warsztaty - skupienie biblijne, które rozpocznie się w przyszłą sobotę 12 listopada o godzinie 1400 w domu zakonnym sióstr. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. Zapraszamy serdecznie.
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy: Śp. Adelę Wawer l.92  i Śp. Irenę Sidorowicz l. 92. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.