Zaplanowane transmisje
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 12:00

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, który ogranicza liczbę uczestników Mszy św. do 5 osób, prosimy naszych parafian o skorzystanie z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach św. i pozostania w domach. Zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe i telewizyjne oraz trwanie na osobistej i rodzinnej modlitwie.
Mając na uwadze w/w zalecenia władz państwowych odwołujemy parafialne rekolekcje wielkopostne oraz najbliższe nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała oraz Drogę Krzyżową w piątki o 15:00. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji ustania epidemii.

Akt, który został odmówiony w Fatimie 25 marca 2020 o 19.30.
Wersja do odmówienia w Polsce po wieczornym różańcu:

POŚWIĘCENIE KOŚCIOŁA W POLSCE NAJŚWIĘTSZEMU SERCU JEZUSA I NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

Z potrzeby serca
dzielę się z Wami
wiarą, modlitwą i nadzieją.
Jest Wielki Post.
Spójrzcie na krzyż z wiarą,
a będziemy ocaleni.
Umrze wirus,
a zmartwychwstanie Chrystus,
Zwycięzca zła i śmierci.
I będzie Wielkanoc,
a w czerwcu stanie
w aureoli świętości
Wielki Prymas Tysiąclecia
i powie bezbożnym:
Non possumus!
a nam, których ocali i powie:
Kocham Was więcej
niż własne serce!

Z homilii ks. bp Józefa Zawitkowskiego

Rozpoczął się Wielki Post. Zachęcamy, aby w tym czasie podejmować trud indywidualnych umartwień i postanowień jako wynagrodzenie Panu Bogu na nasze grzechy i grzechy naszych bliźnich. W głębszym przeżyciu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa:
Droga Krzyżowa odprawiana będzie w piątki o godz. 15:00 dla dzieci (odwołana), 16:30 dla dorosłych i o godz. 19:30 dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być wcześniej.
Gorzkie Żale będą w niedzielę o godz. 16:30