Niedziela 16 stycznia 2022
• Z racji wizyty duszpasterskiej, która nie może odbywać się w normalnej formie, zapraszamy na Msze św. o godz. 1800 mieszkańców poszczególnych miejscowości:
Poniedziałek – Łopatki
Wtorek – Mareczki i Fiodorówka
Środa – Zarzeka
Czwartek – Bartłomiejowice
Piątek – Kębło
Gdyby ktoś chciał złożyć ofiarę z tej okazji to prosimy to zrobić najlepiej w kopercie, w której dostarczone były życzenia świąteczne lub przelewem na konto parafialne.
• W przyszłą niedzielę tj. 23 stycznia msza św. o godz. 730 będzie sprawowana w 30 dzień śmierci za ks. Jana Pęzioła
• Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Jubilate Deo, który odbędzie się w naszej bazylice w przyszłą niedzielę (23.01) po mszy św. o godz. 1700. Będzie to również okazja do złożenia datku na rzecz naszych sióstr kapucynek. Zapraszamy
• W minionym tygodniu zmarł śp Henryk Szymański. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Wiele osób przybywało do Sanktuarium w Wąwolnicy i prosiło ks. Jana o wysłuchanie, poradę duchową, modlitwę i spowiedź. On zaś dla każdego znajdował czas i modlił się prosząc o wstawiennictwo Matkę Bożą Kębelską. Wielokrotnie dzięki tej modlitwie działy się cuda. Prosimy wszystkich, którzy korzystali z pomocy ks. Jana o składanie świadectw o jego posłudze. Można je przesyłać listownie lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia premiery koncertu kolęd dedykowanego św. ks. Janowi Pęziołowi. Koncert w wykonaniu chóru Jubilate Deo będzie dostępny 26 grudnia o godz. 18:00.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2021 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.